Gręžimo aparatai

UAB „Dupondius“ parduodami gręžimo aparatai skirti įvairiausių polinių pamatų, tiltų ir viadukų atramų statyboje. Jie dažniausiai naudojami ant kreipiamųjų mechanizmų arba vietoje kaušo ant ekskavatorių. 

Gręžimo aparatai dažniausiai naudojami ten kur vibracija ar polių kalimas kūjais negalimas ir gali pridaryti žalos (dažniausiai miestuose, arti pastatų):

  • Taupote laiką perkeldami gręžimo įrangą. Pakabinamas įrengimas – lengvai transportuojamas;
  • Siūlomos įvairių rūšių kokybiški gręžimo aparatai, todėl lengva pritaikyti labiausiai poreikius tenkinančią techniką;
  • Gręžimo aparatai įveikia net ir itin kietus gruntus;
  • Prie ekskavatoriaus pritvirtinta technika leidžia suderinti gręžimo ir kasimo darbus;
  • Gręžimo lafetės yra kompaktiškos, todėl jas nesudėtinga transportuoti, dirbant reikia mažiau vietos negu kitiems įrengimams, pavyzdžiui, su vibromechanizmais ir kūjais.

 

Kodėl klientai renkasi UAB „Dupondius“ siūlomus gręžimo aparatus?

Individualūs sprendimai. Parduodant techniką, atsižvelgiama į visas kliento pateikiamas sąlygas – pradedant kaina ir baigiant statybos darbų sudėtingumo įvertinimu. Kadangi kompanija parduoda tik kokybišką techniką, klientai niekada nesijaudina dėl technikos patikimumo ir patvarumo.

Patraukli kaina. Kompanijos darbuotojai visada įvertina galimybę pasiūlyti kompaktiškesnę ir pigiau kainuojančią techniką, todėl UAB „Dupondius“ klientai žino, jog įsigydami techniką pas mus, visada sutaupys ne tik trumpalaikėje, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje.

Jei Jums reikalingas gręžimo aparatas, maloniai kviečiame susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais dėl detalios konsultacijos bei Jūsų poreikius atitinkančios technikos parinkimo.