Paslaugos

Savo klientams siūlome platų konsultavimo paslaugų spektrą statybų srityje 

UAB „Dupondius“ dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padeda klientams išsirinkti tinkamiausią statybų techniką ir medžiagas. 

Galime išskirti keletą pagrindinių konsultavimo kripčių, kurios padeda mūsų klientams pasiekti išsikeltus tikslus greitai ir be nuostolių: 

  • Tinkamų lakštinių įlaidų ir su jais susijusių medžiagų parinkimas. Viena pagrindinių kompanijos veiklos sričių – lakštinių įlaidų pardavimas. Klientams galime pasiūlyti ypač platų šių medžiagų asortimentą, todėl, be abejonės, visapusiškai konsultuojame įlaidų parinkimo, panaudojimo ir pritaikymo klausimais.
  • Konsultacijos poliakalių pardavimo ir panaudojimo klausimais. Puikiai žinome, jog polinių pamatų ir uosto krantinių statyboje svarbūs ne tik kokybiški įlaidai, bet ir technika jiems montuoti. Rūpinamės, jog klientai įsigytų specialiai jų poreikius atitinkančią poliakalę ir kad ši būtų ilgaamžė, todėl kompanijoje dirbantys specialistai konsultuoja klientus ne tik technikos pirkimo metu, bet ir po to. Iškilus bet kokiems su įsigyta technika susijusiems klausimams drąsiai galite kreiptis į mūsų kompaniją ir mes padėsime rasti reikalingus atsakymus.
  • Konsultavimas kitos statybų technikos pardavimo ir panaudojimo klausimais. Žinome, kaip svarbu klientams įsigyti techniką iš patikimo pardavėjo, greitai ir už patrauklią kainą, todėl siūlome jiems nusipirkti ne tik įvairiausios statybų technikos, bet ir konsultuojame kaip gauti perkant ją maksimalią naudą.

Jei ir Jums reikalingos konsultacijos, maloniai siūlome kreiptis svetainėje nurodytais rekvizitais, o mes padėsime priimti Jums ir Jūsų kompanijai naudingus sprendimus! 

Trnasportavimo organizavimo paslauga 

UAB „Dupondius“ teikiamos transportavimo organizavimo paslaugos paspartina klientams statybinių medžiagų ir technikos gabenimo laiką.

 

Rūpinamės, jog klientai gautų kokybiškas ir savalaikes paslaugas, todėl užsisakyti statybų techniką pas mus tikrai naudinga:

  • Bendradarbiaujame su patikimomis transportavimo kompanijomis, todėl greitai ir saugiai klientų techniką galime nugabenti į bet kurią jam patogią vietą.
  • Kartu su transportavimo kompanijomis sudarome optimalų technikos gabenimo planą, o tai užtikrina savalaikį pristatymą, krovinio saugumą ir gerą transportavimo paslaugų kainą.
  • Galime organizuoti bet kokiomis transporto priemonėmis – žinome kaip lengviausia ir pigiausia nugabenti parduodamą statybų techniką į bet kurią šalį.
  • Rūpinamės muitinėms reikalingais dokumentais, todėl galite būti tikri, jog transportuojant krovinį neteks susidurti su teisiniais nesklandumais.