Poliakalės

Kompanija siūlo įsigyti specialiai Jūsų statybų projektų įgyvendinimui parinktą poliakalę. UAB „Dupondius“ parduoda įvairių rūšių poliakales, sukomponuotas tiek su kūjais, tiek su vibromechnizmais, todėl, be abejonės, galėsite įsigyti tai, ko Jums reikia labiausiai. 

Polių kalimui reikalingą techniką Jums parinks žinantys technikos kokybės ir patvarumo svarbą kvalifikuoti specialistai:

  • Parduodamos tik patikimai ir patogiai veikiančios poliakalės, užtikrinančios Jūsų darbuotojų saugumą bei komfortą;
  • Moderni technika iki minimumo sumažina poliakalės keliamą garsą bei vibraciją;
  • Didelis pajėgumas, kalimo greičio ir kitų parametrų reguliavimas;
  • Nauja technika yra daug draugiškesnė aplinkai – mažiau kenksmingų emisijų;
  • Parduodamų poliakalių konstrukcija – ilgaamžė ir padeda efektyviau atlikti polių kalimo darbus.

Kodėl klientai renkasi UAB „Dupondius“ par­duo­da­mas po­lia­ka­les?

Individualūs sprendimai. Nepriklausomai nuo Jūsų statybų projekto dydžio, naudojamų polių ypatybių, turimų finansinių išteklių bei techninių reikalavimų statybos darbams, ilgametę patirtį statybų srityje turintys darbuotojai nuosekliai analizuoja poreikius ir pasiūlo optimalų sprendimą.

Kokybė. Kompanijos klientai lieka patenkinti siūlomos technikos kokybe, nes UAB „Dupondius“ atstovai saugo savo kompanijos bei klientų gerą vardą ir technikos patikimumą laiko prioritetu.

Nestandartiniai sprendimai. Klientai visada gali kreiptis į kompanijos atstovus dėl galimų nestandartinių sprendimų. Galimas ne tik technikos pirkimas, bet ir nuoma, todėl klientai drąsiai diskutuoja su UAB „Dupondius“ specialistais ir gauna patarimų.

Jei Jums reikalinga poliakalė, maloniai kviečiame susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais dėl detalios konsultacijos bei Jūsų poreikius atitinkančios technikos parinkimo.